НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Севастополь повторив рекорд результативності ###

Розтрощивши минулої суботи білоцерківський «Арсенал» - 7:2, ПФК «Севастополь» повторив один з гостьових рекордів результативності 1 ліги. До цього сім м’ячів за матч на полях суперників вдавалося забивати лише трьом колективам – ФК «Львів», алчевській «Сталі» і столичному «Динамо-2».

Севастопольці також повторили рекорд результативності одного тайму – у другій 45-хвилинці підопічні Олега Лещинського вразили ворота «канонірів» шість разів. Такий голепад раніше фіксувався тільки в травні 1996 року у матчі «Ратуша» Кам’янець-Подільський – «Кристал» Чортків (0:6). Тоді підсумковий рахунок було встановлено ще до перерви. На все про все чортківчанам знадобилося 28 хвилин (з 18 по 45-ту)!

А от сім голів швидше за інших провела алчевська «Сталь». У серпні 1997-го «сталевари» вже на 53-й хвилині матчу з сєвероднецьким «Хіміком» передували з рахунком 7:2.

Голеву перестрілку влаштували у липні 2003 року «Металіст» і «Динамо-2». Вісім голів у першому таймі і чотири у другому вилилися у фантастичний підсумковий результат – 5:7!!! П’ять з 12 голів влетіли у сітки воріт після ударів з 11-метрової позначки.

Гостьові погроми, подібні до білоцерківського, для ПФК «Севастополь» вже стають нормою. Нагадаємо, що в попередньому сезоні представник Криму двічі забивав у гостях по шість голів – «Комунальнику» і «Прикарпаттю».